14. 6. 2013 Sekačky, pily, křovinořezy: Jirkov má novou techniku na údržbu zeleně

Sekačky, pily, křovinořezy: Jirkov má novou techniku na údržbu zeleně

 

Zdroj:

Chomutovský deník

Datum vydání:

14.6.2013

Název:

Sekačky, pily, křovinořezy: Jirkov má novou techniku na údržbu zeleně

Odkaz:

http://www.chomutovsky.denik.cz/

Číslo:

138

Strana:

3

Autor:

lm

Rubrika:

Chomutovsko

Oblast:

Regionální deníky - Liberecký a Ústecký kraj

 

Jirkov – Více než třímilionovou hodnotu má nové technické vybavení, které převzala jirkovská sociální firma ONZA. Používat ho bude především na údržbu zeleně ve městě.

Křovinořezy, motorové pily a sekačky na trávu, teleskopické pily, vertikutátor, postřikovač na ošetřování dřevin, fukary, traktůrky na seče zeleně, mulčovací traktor, automobily se sklápěcí korbou na odvoz odpadu i svoz pracovníků. To vše rozšířilo stávající vozový a technický park zmíněné společnosti a už také slouží při práci.

"Získali jsme dotaci od ministerstva práce a sociálních věcí a v následujícím výběrovém řízení se nám povedlo vysoutěžit poměrně výhodné ceny," uvedl předseda představenstva městské sociální firma Libor Duchoň. Od nové techniky si slibuje nejen efektivnější údržbu zeleně ve městě, ale považuje ji za výzvu k dalšímu rozvoji firmy. "S tímto technickým zázemím se už můžeme směle hlásit do výběrových řízení na zakázky menšího rozsahu týkající se údržby zeleně. Je to šance k získání dalších prostředků, které poslouží na rozšíření zeleně ve městě, například výsadbu nových dřevin, a zkvalitnění o její péči."

 

Kontakt

608 442 033

Zeleň a čistota
777 528 485
Hřbitovy a parkování
774 586 354
Administrativní pracovnice
608 442 034

 
ONZA a.s. - onzajirkov.cz